Účtovatelní uživatelé na Workplace

Účtovatelný uživatel je člověk, který dostal do Workplace pozvánku.
Uživatel se na Workplace stane účtovatelným, když se změní z uživatele se zřízeným účtem (nebo čekajícího na pozvání) na pozvaného. Uživatel je účtovatelný, i když si účet ještě nezaregistroval.
Zřídit účet na Workplace můžete bezplatně a pro neomezený počet lidí. Účtovatelnými se stanou, až když je pozvete.
Jak se počítá vyúčtování za Workplace: za uživatele, měsíčně
Pokud nemá vaše organizace na Workplace tarif s pevnou cenou, měsíční vyúčtování se počítá podle počtu účtovatelných uživatelů v tarifu.
Za uživatele, kteří se připojí nebo odejdou v průběhu měsíce, se účtuje poplatek v poměrné výši. Pokud ovšem nemáte ve smlouvě něco jiného. Účtovat vám nebudeme uživatele, jejichž účty se deaktivovaly v předchozím zúčtovacím měsíci.
Export seznamu účtovaných uživatelů na Workplace
Pokud jste na Workplace správcem systému a neplatíte za Workplace přes distributora, můžete ve Workplace exportovat seznam účtovaných uživatelů pro konkrétní platbu.
Jak exportovat seznam účtovaných uživatelů? Nejdřív se k Workplace přihlaste z počítače. Potom:
  1. V nabídce vlevo klikněte na Admin PanelPanel pro správu.
  2. Klikněte na PaymentsPlatby. Možná budete muset zadat heslo.
  3. Klikněte na kartu Platební údaje.
  4. Zobrazí se vám seznam všech plateb, které jste k dnešnímu dni na Workplace provedli. Klikněte na ID transakce v období, které chcete zobrazit.
  5. Klikněte na Exportovat uživatele, kterým se vyúčtovaly poplatky.
Přijde vám e-mail s odkazem na stažení souboru. Platnost odkazu vyprší do 4 dnů, ale když postup nahoře zopakujete, pošleme vám nový.
Odstranění uživatelé v tomhle souboru nejsou, ale v rámci měsíčního vyúčtování vám je budeme účtovat v poměrné výši. To je možná příčina rozdílu mezi počtem účtovaných uživatelů v tomhle souboru a počtem uživatelů, který vidíte v měsíčním vyúčtování. Navštivte PřehledyAdmin Panel Panelu pro správu a sledujte v reálném čase počet účtovatelných (pozvaných) uživatelů hned od začátku účtovacího měsíce.
Skupiny několika společností a vyúčtování
Pokud do skupiny několika společností (MCG) na Workplace pozvete člověka ze společnosti, která Workplace nepoužívá:
  • Nabídneme mu, aby vyzkoušel bezplatnou zkušební verzi.
  • Po skončení bezplatné zkušební verze se z člověka stane účtovatelný uživatel pro společnost, ve které pracuje.
Pokud uživatel, kterého do skupiny několika společností pozvete, pracuje ve společnosti, která už Workplace používá, nenaúčtují se žádné další poplatky.
Bylo to užitečné?
Ano
Ne