Jak mám kontaktovat podporu na Workplace?

Všichni zákazníci Workplace mají přístup k online zdrojům nápovědy. Dole najdete další informace o tom, jakou další podporu máte ve svém Workplace plánu k dispozici.
Workplace Advanced a Workplace Essential
Uživatelé Workplace Advanced and Workplace Enterprise se na nás můžou obrátit prostřednictvím centra nápovědy pro Workplace, komunity pro nápovědu na Workplace a centra zdrojů pro zákazníky.
Pokud potřebujete další podporu, můžou se správci obrátit na tým podpory na Workplace přímo prostřednictvím zprávy nebo chatu. Jak otevřít zprávy podpory a odeslat novou žádost:
  1. Z navigační lišty na Workplace otevřete Panel pro správu.
  2. Klikněte na Kontaktovat podporu.
  3. Klikněte na Položit otázku a odešlete podpoře Workplace zprávu.
  4. Klikněte na Otevřít chat a získejte podporu prostřednictvím okamžitého posílání zpráv. Funkci chatu momentálně teprve spouštíme, a proto nemusí být k dispozici pro všechny zákazníky.
Tuto obrazovku si můžete zobrazit kliknutím na , když v navigační liště Workplace vyberete možnost Kontaktovat podporu Workplace.
Ve zprávách podpory najdete minulé žádosti o podporu, můžete je filtrovat podle aktuálního stavu a zjistit případné problémy týkající se funkčnosti Workplace.
Potřebujete s něčím pomoct?
Všichni uživatelé Workplace můžou vyhledat další podporu tak, že:
  • Navštíví podporu vývojáře. Je to místo, kde můžete získat informace o technické integraci mezi firmou a službou Workplace.
  • Navštíví Centrum zdrojů pro zákazníky. Jedná se o centrum všech doporučených postupů a zdrojů na Workplace. Může pomoct zajistit úspěšné spuštění Workplace a dosažení rychlých výsledků v rámci vaší organizace.
Byly tyto informace užitečné?