Jak mám kontaktovat podporu na Workplace?

Všichni zákazníci Workplace mají přístup k online zdrojům nápovědy. Dole najdete další informace o tom, jakou další podporu máte ve svém Workplace plánu k dispozici.
Jaká další podpora je k dispozici?
Všichni uživatelé Workplace se na nás můžou obrátit taky prostřednictvím centra nápovědy pro Workplace, komunity pro nápovědu na Workplacecentra zdrojů pro zákazníky.
Pokud potřebujete další podporu, můžou se správci obrátit na tým podpory na Workplace přímo prostřednictvím zprávy nebo chatu. Jak otevřít zprávy podpory a odeslat novou žádost:
  1. Z navigační lišty na Workplace otevřete Panel pro správu.
  2. Klikněte na Kontaktovat podporu.
  3. Klikněte na Položit otázku a odešlete podpoře Workplace zprávu.
  4. Klikněte na Otevřít chat a získejte podporu prostřednictvím okamžitého posílání zpráv. Funkci chatu momentálně teprve spouštíme, a proto nemusí být k dispozici pro všechny zákazníky.
Tuto obrazovku si můžete zobrazit kliknutím na , když v navigační liště Workplace vyberete možnost Kontaktovat podporu Workplace.
Ve zprávách podpory najdete minulé žádosti o podporu, můžete je filtrovat podle aktuálního stavu a zjistit případné problémy týkající se funkčnosti Workplace.
Potřebujete s něčím pomoct?
Všichni uživatelé Workplace můžou vyhledat další podporu tak, že:
  • Navštíví podporu vývojáře. Je to místo, kde můžete získat informace o technické integraci mezi firmou a službou Workplace.
  • Navštíví Centrum zdrojů pro zákazníky. Jedná se o centrum všech doporučených postupů a zdrojů na Workplace. Může pomoct zajistit úspěšné spuštění Workplace a dosažení rychlých výsledků v rámci vaší organizace.
Byly tyto informace užitečné?