Kanál vybraných příspěvků

Přizpůsobte si kanál příspěvků na Workplace, aby se vám zobrazovaly vybrané příspěvky a aktualizace.

Můžete přestat sledovat určité uživatele, případně lidi nebo příspěvky v kanálu vybraných příspěvků skrýt. Když v kanálu vybraných příspěvků skryjete nějaký příspěvek, bude méně pravděpodobné, že by se vám v budoucnu v kanálu vybraných příspěvků zobrazily podobné příspěvky.
Jak skrýt příspěvek [nebo uživatele]:
 1. V pravém horním rohu příspěvku klikněte na .
 2. Vyberte Skrýt příspěvek nebo Skrýt vše od uživatele [jméno].
Poznámka: Pokud se vám v kanálu vybraných příspěvků nezobrazují příspěvky, které byste v něm vidět chtěli, můžete se přidat k více skupinám nebo sledovat více lidí.
Byly tyto informace užitečné?
Pokud už nechcete ve svém kanálu vybraných příspěvků na Workplace vídat aktualizace konkrétního kolegy, můžete zvolit možnost Ztišit nebo Uspat jeho příspěvky.
Když vyberete možnost Ztišit, skryjí se všechny kolegovy příspěvky ve vašem kanálu vybraných příspěvků, dokud se nerozhodnete ztišení zrušit. Když vyberete možnost Uspat, skryjí se všechny kolegovy příspěvky ve vašem kanálu vybraných příspěvků na příštích 30 dní.
Jak Ztišit nebo Uspat kolegovy příspěvky:
 1. V kanálu vybraných příspěvků na Workplace klikněte v horní části příspěvku kolegy, jehož příspěvky už nechcete vídat, na .
 2. Klikněte buď na Skrýt vše nebo Uspat na 30 dní.
 3. Příspěvek z vašeho kanálu vybraných příspěvků zmizí. Pokud došlo k chybě, stiskněte tlačítko Vrátit zpět.
Jak udělat, aby se vám kolegovy příspěvky znovu začaly zobrazovat:
 1. Na hlavní stránce Workplace vyhledejte kolegu. Použijte vyhledávací pole v levém horním rohu obrazovky.
 2. Kliknutím na jméno daného člověka si zobrazte jeho profil.
 3. Pod upozorněním týkajícím se aktuálního stavu ztišení nebo uspání na jeho timeline klikněte na Vrátit zpět.
Byly tyto informace užitečné?
Mezi příspěvky v kanálu vybraných příspěvků patří aktualizace stavu, fotky, videa, odkazy, komentáře nebo označení To se mi líbí. To, jaké příspěvky se vám v kanálu vybraných příspěvků zobrazí, je dáno několika faktory. Mezi tyto faktory mimo jiné patří:
 • Příspěvky ze skupin, jichž jste členem.
 • Příspěvky lidí, které sledujete, na Timeline.
Pokud vyčerpáte obsah, který se zobrazuje v kanálu vybraných příspěvků, zobrazí se doporučení k přidání se do otevřených skupin a populární příspěvky z dané skupiny.
Příspěvky v kanálu vybraných příspěvků může ovlivnit taky vaše předchozí aktivita na Workplace. Pokud jste například v minulosti dali nějakým fotkám To se mi líbí nebo k nim přidali komentář, může být pravděpodobnější, že se vám v kanálu vybraných příspěvků budou zobrazovat fotky.
Byly tyto informace užitečné?
Někdy se příspěvek, který jste už viděli, posune v kanálu vybraných příspěvků nahoru, protože ho některý z vašich kolegů označil jako To se mi líbí nebo ho okomentoval. To pomáhá zajistit, že uvidíte příspěvky, které jsou důležité a na které vaši spolupracovníci nejvíc reagují.
Byly tyto informace užitečné?
Když sledujete spolupracovníka, uvidíte jeho příspěvky ve svém kanálu vybraných příspěvků. Ve svojí firmě můžete sledovat své spolupracovníky, členy jiných týmů nebo vedoucí. Zobrazovat se vám budou jenom příspěvky, které jsou pro celou společnost nastavené jako viditelné, nebo příspěvky zveřejněné ve skupinách, jejichž jste členem.
Když vás sleduje spolupracovník, uvidí ve svém kanálu vybraných příspěvků ty příspěvky, které jsou viditelné pro vaši společnost. Pokud přidáte příspěvek v uzavřené nebo tajné skupině, vašim spolupracovníkům se zobrazí jenom v případě, že jsou členy dané skupiny.
Když zrušíte sledování spolupracovníka, v kanálu vybraných příspěvků od něj uvidíte míň příspěvků. Spolupracovníka, kterého jste přestali sledovat, můžete začít sledovat znovu a opět se s ním spojit.
Byly tyto informace užitečné?
Funkci automatického přehrávání, kterou Workplace nabízí, můžete zapnout nebo vypnout.
Jak zastavit automatické přehrávání videí na počítači:
 1. Vlevo dole na Workplace klikněte na váš profilový obrázek a pak na Nastavení.
 2. Klikněte na Videa.
 3. Vedle Automaticky přehrávat videa klikněte na rozbalovací nabídku a vyberte Vypnuto.
Byly tyto informace užitečné?
Abyste se mohli soustředit jen na kanál vybraných příspěvků, můžete si na Workplace dočasně levý a pravý panel skrýt.
Levý panel zahrnuje vaše nejpoužívanější skupiny, nedávné chaty a upozornění. Jak skrýt tento panel:
 1. Přejděte do kanálu vybraných příspěvků, chatů nebo skupiny.
 2. Najeďte myší nad levý panel a klikněte na .
Pravý panel může zahrnovat nadcházející události, doporučené skupiny a populární příspěvky vaší organizace. Když si zobrazíte skupinu nebo chat, v pravém panelu uvidíte nedávnou aktivitu a popis skupiny. Jak skrýt tento panel:
 1. Přejděte do kanálu vybraných příspěvků, chatů nebo skupiny.
 2. Najeďte myší nad pravý panel a klikněte na .
Když budete chtít některý z panelů opět otevřít, klikněte na příslušnou ikonu znovu.
Výchozí zobrazení
Aktuální stav vašeho levého nebo pravého panelu bude trvat jen tak dlouho, jak dlouho bude trvat vaše aktuální relace. Když Workplace otevřete v nové záložce, oba panely se znovu zobrazí.
Byly tyto informace užitečné?