Vyhledávání

Pomocí funkce vyhledávání můžete na vašem Workplace snadno vyhledávat lidi. Zjistěte, jak můžete využít funkci vyhledávání na Workplace.

Na Workplace můžete vyhledávat následující:
 • Kolegy, příspěvky, skupiny, komentáře a události, a to prostřednictvím vyhledávacího pole nahoře na libovolné stránce na Workplace
 • Příspěvky a témata ve skupině
 • Komentáře u příspěvků
 • Dokumenty Workplace (nativní pro Workplace)
 • Soubory (prostřednictvím klíčových slov v názvu souborů), globálně nebo ve skupinách
Všechno, co na svém účtu na Workplace zveřejníte, vaši kolegové vidí nebo si můžou vyhledat. Skupiny a události se dají prohledávat v závislosti na jejich nastavení soukromí.
Poznámka: Dokumenty sdílené ve skupině se vyhledávat nedají. Dokumenty Workplace, které pocházejí z Workplace, jsou indexované a vyhledatelné. To však momentálně neplatí pro soubory, včetně názvů souborů, které jsou nahrané nebo propojené prostřednictvím integrace. Zjistěte, jak na Workplace vyhledávat lidi podle dovedností.
Byly tyto informace užitečné?
Vaše záznamy o aktivitách obsahují seznam věcí, které na Workplace hledáte. Nikdo další nemá přístup k vašim záznamům o aktivitách.
Odstranění vyhledávání:
 1. Vlevo dole klikněte na svůj profilový obrázek a pak klikněte na Záznamy o aktivitách.
 2. V pravém horním rohu klikněte na Filtrovat.
 3. Posuňte se dolů, vyberte Historie vyhledávání a pak klikněte na Uložit změny.
 4. Najeďte myší na výsledek vyhledávání, který chcete odebrat, a klikněte na ikonu .
 5. Klikněte na Odstranit.
Byly tyto informace užitečné?
Pokud chcete vyhledávat lidi podle týmů a oddělení, musíte se na Workplace přihlásit na svém počítači.
Jak vyhledat lidi z vaší společnosti podle týmu nebo oddělení:
 1. Vlevo nahoře v kanálu vybraných příspěvků klikněte na Organizační struktura. Pokud se vám tato možnost nezobrazí, klikněte na Zobrazit další.
 2. Do vyhledávacího pole vpravo nahoře v organizační struktuře zadejte jméno, pracovní pozici, lokality nebo oddělení, ve kterém vámi hledaný člověk pracuje. Pak na klávesnici stiskněte Enter.
Přečtěte si víc o organizační struktuře.
Byly tyto informace užitečné?
Pokud nemůžete na svém profilu dovednosti najít, je možné, že je váš správce systému deaktivoval.
Jak na počítači vyhledávat lidi podle dovedností:
 1. V kanálu vybraných příspěvků klikněte na Adresář, vyberte Lidé a pak klikněte do vyhledávacího pole nahoře na stránce.
 2. Z uvedených možností vyberte Dovednost a začněte psát dovednost, kterou hledáte.
 3. Pokud chcete zobrazit všechny, kteří mají uvedenou alespoň jednu z vámi hledaných dovedností, zadejte do jednoho filtru několik dovedností.
  • Pokud chcete najít všechny, kdo mají uvedené dvě konkrétní dovednosti, musíte jednu dovednost vyhledat pomocí filtru Dovednost a druhou pomocí filtru Libovolné pole.
Poznámka: Můžete taky kliknout na libovolnou dovednost na profilu uživatele a zobrazí se vám všichni, kdo jsou u dané dovednosti uvedeni. Zjistěte, jak si na profil na Workplace přidat dovednosti.
Byly tyto informace užitečné?