Jaké jsou různé typy tarifů na Workplace?

Workplace EssentialWorkplace AdvancedWorkplace Enterprise
Funkce produktůWorkplace Essential má funkce, jako je kanál vybraných příspěvků, skupiny, chat a živé vysílání. Kromě toho Workplace Essential nabízí administrativní funkce, jako je panel pro správu, integrace, lidé a správa skupin. Workplace Advanced pak kromě funkcí, jako je kanál vybraných příspěvků, skupiny, chat a živé vysílání, poskytuje funkce pro správu, jako je analytika, panel pro správu nebo integrace s poskytovateli identity.Kromě funkcí Workplace Advanced zahrnuje Workplace Enterprise dobu odezvy podpory 4 hodiny, přístup k vyhrazenému týmu Enterprise Support, prioritní řešení problémů a dřívější přístup k novým funkcím.
Moderování obsahuObsah kontrolují vaši správci komunity.Obsah kontrolují vaši správci komunity.Obsah kontrolují vaši správci komunity.
Vytvoření a odstranění účtuSprávci komunity můžou účty přímo zřizovat a odstraňovat.Správci komunity můžou účty přímo zřizovat a odstraňovat. Správci komunity můžou účty přímo zřizovat a odstraňovat.
Vlastnictví datKomunitu spravuje správce komunity. Kontrolu nad daty má daná společnost, která je zároveň jejich vlastníkem. Správce komunity může data kdykoli upravit, odstranit nebo exportovat. Komunitu spravuje správce komunity. Kontrolu nad daty má daná společnost, která je zároveň jejich vlastníkem. Správce komunity může data kdykoli upravit, odstranit nebo exportovat. Komunitu spravuje správce komunity. Kontrolu nad daty má daná společnost, která je zároveň jejich vlastníkem. Správce komunity může data kdykoli upravit, odstranit nebo exportovat.
Viditelnost příspěvkůKdyž zveřejníte obsah, uvidíte ho vy, lidé ve skupinách, ve kterých ho zveřejníte, případně lidé mimo tyto skupiny, a to v případě otevřených skupin. Data, která zveřejníte, vidí také správci komunity. Platí to i v případě, že obsah zveřejníte v tajné skupině. Když zveřejníte obsah, uvidíte ho vy, lidé ve skupinách, ve kterých ho zveřejníte, případně lidé mimo tyto skupiny, a to v případě otevřených skupin. Data, která zveřejníte, vidí také správci komunity. Platí to i v případě, že obsah zveřejníte v tajné skupině. Když zveřejníte obsah, uvidíte ho vy, lidé ve skupinách, ve kterých ho zveřejníte, případně lidé mimo tyto skupiny, a to v případě otevřených skupin. Data, která zveřejníte, vidí také správci komunity. Platí to i v případě, že obsah zveřejníte v tajné skupině.
PlatbaWorkplace Essential je bezplatná služba. Zákazníci Workplace Advanced mají k dispozici třicetidenní bezplatnou zkušební dobu. Po uplynutí bezplatného zkušebního období je Workplace Advanced zpoplatněné.Workplace Enterprise je zpoplatněné.
Počet účtů, které si můžete vytvořitBez omezení. Bez omezení.Bez omezení.
Byly tyto informace užitečné?