Podpora

Zjistěte další informace ohledně podpory dostupné pro zákazníky Workplace. Nejste připraveni odeslat žádost o podporu? Další podporu najdete v našich zdrojích pro učení a školení.

Všichni zákazníci Workplace mají přístup k online zdrojům nápovědy. Dole najdete další informace o tom, jakou další podporu máte ve svém Workplace plánu k dispozici.
Jaká další podpora je k dispozici?
Všichni uživatelé Workplace se na nás můžou obrátit taky prostřednictvím centra nápovědy pro Workplace, komunity pro nápovědu na Workplacecentra zdrojů pro zákazníky.
Pokud potřebujete další podporu, můžou se správci obrátit na tým podpory na Workplace přímo prostřednictvím zprávy nebo chatu. Jak otevřít zprávy podpory a odeslat novou žádost:
 1. Z navigační lišty na Workplace otevřete Panel pro správu.
 2. Klikněte na Kontaktovat podporu.
 3. Klikněte na Položit otázku a odešlete podpoře Workplace zprávu.
 4. Klikněte na Otevřít chat a získejte podporu prostřednictvím okamžitého posílání zpráv. Funkci chatu momentálně teprve spouštíme, a proto nemusí být k dispozici pro všechny zákazníky.
Tuto obrazovku si můžete zobrazit kliknutím na , když v navigační liště Workplace vyberete možnost Kontaktovat podporu Workplace.
Ve zprávách podpory najdete minulé žádosti o podporu, můžete je filtrovat podle aktuálního stavu a zjistit případné problémy týkající se funkčnosti Workplace.
Potřebujete s něčím pomoct?
Všichni uživatelé Workplace můžou vyhledat další podporu tak, že:
 • Navštíví podporu vývojáře. Je to místo, kde můžete získat informace o technické integraci mezi firmou a službou Workplace.
 • Navštíví Centrum zdrojů pro zákazníky. Jedná se o centrum všech doporučených postupů a zdrojů na Workplace. Může pomoct zajistit úspěšné spuštění Workplace a dosažení rychlých výsledků v rámci vaší organizace.
Byly tyto informace užitečné?
Některé výhody používání přímé podpory:
 • Správci vidí všechny požadavky na podporu vytvořené správci ve firmě.
 • Přímá podpora je součástí produktu. Znamená to, že když správci potřebují pomoc, nemusí opustit Workplace.
 • Správci si můžou zobrazit stav dotazů, které odeslali a sledovat jejich vývoj.
Byly tyto informace užitečné?
Úroveň priority poskytuje podpoře pro Workplace informace o tom, jak závažný obchodní dopad má váš problém a jak moc je naléhavý. Bližší specifikace každé úrovně priority naleznete níže.
Vysoká priorita: Závažný obchodní dopad
Závažný dopad na firmu. Daný problém zabraňuje uživatelům plnit jejich pracovní povinnosti. Je třeba okamžitě zakročit. Není možné využít žádné náhradní řešení.
Například:
 • Nikomu z uživatelů se nejde přihlásit do Workplace.
 • Důležitá funkce Workplace nefunguje u žádného z uživatelů, jako např. možnost vytvářet skupiny.
 • Důležitý subjekt, jako např. ředitel společnosti, nemůže používat základní funkci Workplace, např. nemůže vysílat živě.
Střední priorita: Středně velký obchodní dopad
Středně velký dopad na firmu. Daný problém zabraňuje některým uživatelům plnit jejich pracovní povinnosti. Existuje náhradní řešení. Uživatelům nefunguje sekundární funkce Workplace.
Například:
 • Někteří uživatelé nemůžou vysílat živě.
 • Sekundární funkce Workplace nefunguje dle očekávání – uživatelé se systémem iOS nemohou stáhnout video.
Nízká priorita: Malý obchodní dopad
Malý dopad na firmu. Problém je krátkodobý. Existuje náhradní řešení. Dopad ovlivňuje méně než 5 % z celkového počtu uživatelů a problém se netýká zásadní funkce Workplace.
Například:
 • Jednomu uživateli se občas nezobrazí chatová konverzace propojená se skupinou.
 • Někteří uživatelé nemohou stáhnout video na mobilním telefonu se systémem Android, ale mohou jej stáhnout z notebooku či zařízení iOS.
 • Víceméně zanedbatelné problémy s využíváním API/podporou pro vývojáře.
Poznámka: Hlavním účelem klasifikace priority je vyhodnotit obchodní dopad či naléhavost vašeho požadavku na tým podpory pro Workplace. Priorita však nezaručuje rychlejší či pomalejší řešení, ale umožňuje nám soustředit se na problémy s větším dopadem a naléhavostí.
Byly tyto informace užitečné?
Ostatní podpora
V centru zdrojů pro zákazníky najdete na jednom místě veškeré doporučené postupy a zdroje pro Workplace. Všechny tyto materiály vám pomůžou úspěšně zavést Workplace v rámci vaší organizace a rychle dosáhnout požadovaných výsledků.
Byly tyto informace užitečné?
Stránka se stavem je momentálně k dispozici na adrese workplace.com/status. Odkaz na stránku najdete taky v zápatí webu Workplace.
Když je identifikován problém, nebo dojde k jakýmkoli změnám stavu problému, nebo dojde k vyřešení problému, na stránku se stavem se přidá záznam.
Přihlaste se k odběru aktualizací
Do skupiny na Workplace můžete přidat integraci vydavatelestavu Workplace. A až se nějaký problém na stránce se stavem Workplace vyskytne nebo vyřeší, integrace se zveřejní ve skupině. Členům přijde nabízené upozornění a upozornění e-mailem.
Jak přidat integraci:
 1. Ve skupině,kterou spravujete, klikněte na Další a vyberte Integrace.
 2. Klikněte na Stav Workplace.
 3. Vyberte Přidat.
Nebo se můžete prostřednictvím své oblíbené čtečky RSS přihlásit k odběru kanálu RSS stavu Workplace.
Byly tyto informace užitečné?
Nahlásit problém
Pokud se domníváte, že se na Workplace vyskytl problém, můžete na workplace.com/status zjistit, jestli stejný problém mají i další zákazníci. Na stránce Stav Workplace uvádíme jen problémy znemožňující používat základní funkce Workplace. Tyto funkce jsou uvedeny nahoře na stavové stránce.
Pokud jste správce Workplace a máte s některou z těchto funkcí problém, ale nevidíte ji na stavové stránce uvedenou, můžete odeslat požadavek na tým podpory.
Byly tyto informace užitečné?