Podpora

Zjistěte další informace ohledně podpory dostupné pro zákazníky Workplace. Nejste připraveni odeslat žádost o podporu? Další podporu najdete v našich zdrojích pro učení a školení.

Na náš tým podpory se můžete obrátit jen v případě, že nejste správcem ve službě Workplace Premium.
Pokud nejste správcem ve Workplace Premium nebo používáte Workplace Standard:
Vpravo nahoře na stránce klikněte na . Tady můžete:
 • Položit otázku v komunitě. Komunita pro nápovědu je místo, kde se můžete spojit s uživateli Workplace z vaší firmy i ostatních firem a vyhledávat a sdílet odpovědi na otázky týkající se Workplace. Členové našeho týmu se diskuze také účastní.
 • Odeslat názor. Spoustu nápadů, které nám lidé posílají, procházíme a používáme k vylepšení prostředí Workplace pro všechny.
Pokud jste správce ve Workplace Premium:
Vpravo nahoře na stránce klikněte na . Tady můžete:
 • Kontaktovat podporu pro Workplace. Náš tým by se vám měl ozvat během 48 hodin, ale většinou se snažíme odpovědět během jednoho pracovního dne.
 • Přejít do zpráv podpory. Tam najdete korespondenci s týmem podpory pro Workplace. Na zprávy můžete odpovídat přes zprávy podpory nebo prostřednictvím pracovního e-mailu.
 • Položit otázku v komunitě. Komunita pro nápovědu je místo, kde se můžete spojit s uživateli Workplace z vaší firmy i ostatních firem a vyhledávat a sdílet odpovědi na otázky týkající se Workplace. Členové našeho týmu se diskuze také účastní.
 • Odeslat názor. Spoustu nápadů, které nám lidé posílají, procházíme a používáme k vylepšení prostředí Workplace pro všechny. Pokud máte problém, který vyžaduje okamžitou podporu, obraťte se na tým podpory pro Workplace.
Pokud stále potřebujete pomoc, můžete také:
 • Navštívit podporu pro vývojáře. Podpora pro vývojáře je místo, kde můžete získat informace o technické integraci mezi firmou a službou Workplace.
 • Navštivte centrum pro přechod. V centru pro přechod najdete na jednom místě veškeré doporučené postupy a zdroje pro Workplace. Všechny tyto materiály vám pomůžou úspěšně zavést Workplace v rámci vaší organizace a rychle dosáhnout požadovaných výsledků.
Byly tyto informace užitečné?
Tento článek se týká jenom uživatelů služby Workplace Advanced. K přímé podpoře máte přístup pouze ze svého počítače.
Používání přímé podpory má několik výhod:
 • Správci vidí všechny požadavky na podporu vytvořené správci ve firmě.
 • Přímá podpora je součástí produktu. Znamená to, že když správci potřebují pomoc, nemusí opustit Workplace.
 • Správci si můžou zobrazit stav dotazů, které odeslali a sledovat jejich vývoj.
Byly tyto informace užitečné?
Úroveň priority poskytuje podpoře pro Workplace informace o tom, jak závažný obchodní dopad má váš problém a jak moc je naléhavý. Bližší specifikace každé úrovně priority naleznete níže.
Vysoká priorita: Závažný obchodní dopad
Závažný dopad na firmu. Daný problém zabraňuje uživatelům plnit jejich pracovní povinnosti. Je třeba okamžitě zakročit. Není možné využít žádné náhradní řešení.
Například:
 • Nikomu z uživatelů se nejde přihlásit do Workplace.
 • Důležitá funkce Workplace nefunguje u žádného z uživatelů, jako např. možnost vytvářet skupiny.
 • Důležitý subjekt, jako např. ředitel společnosti, nemůže používat základní funkci Workplace, např. nemůže vysílat živě.
Střední priorita: Středně velký obchodní dopad
Středně velký dopad na firmu. Daný problém zabraňuje některým uživatelům plnit jejich pracovní povinnosti. Existuje náhradní řešení. Uživatelům nefunguje sekundární funkce Workplace.
Například:
 • Někteří uživatelé nemůžou vysílat živě.
 • Sekundární funkce Workplace nefunguje dle očekávání – uživatelé se systémem iOS nemohou stáhnout video.
Nízká priorita: Malý obchodní dopad
Malý dopad na firmu. Problém je krátkodobý. Existuje náhradní řešení. Dopad ovlivňuje méně než 5 % z celkového počtu uživatelů a problém se netýká zásadní funkce Workplace.
Například:
 • Jednomu uživateli se občas nezobrazí chatová konverzace propojená se skupinou.
 • Někteří uživatelé nemohou stáhnout video na mobilním telefonu se systémem Android, ale mohou jej stáhnout z notebooku či zařízení iOS.
 • Víceméně zanedbatelné problémy s využíváním API/podporou pro vývojáře.
Poznámka: Hlavním účelem klasifikace priority je vyhodnotit obchodní dopad či naléhavost vašeho požadavku na tým podpory pro Workplace. Priorita však nezaručuje rychlejší či pomalejší řešení, ale umožňuje nám soustředit se na problémy s větším dopadem a naléhavostí.
Byly tyto informace užitečné?
Ostatní podpora
V centru zdrojů pro zákazníky najdete na jednom místě veškeré doporučené postupy a zdroje pro Workplace. Všechny tyto materiály vám pomůžou úspěšně zavést Workplace v rámci vaší organizace a rychle dosáhnout požadovaných výsledků.
Byly tyto informace užitečné?
Stránka se stavem je momentálně k dispozici na adrese workplace.com/status. Odkaz na stránku najdete taky v zápatí webu Workplace.
Když je identifikován problém, nebo dojde k jakýmkoli změnám stavu problému, nebo dojde k vyřešení problému, na stránku se stavem se přidá záznam.
Přihlaste se k odběru aktualizací
Do skupiny na Workplace můžete přidat integraci vydavatelestavu Workplace. A až se nějaký problém na stránce se stavem Workplace vyskytne nebo vyřeší, integrace se zveřejní ve skupině. Členům přijde nabízené upozornění a upozornění e-mailem.
Jak přidat integraci:
 1. Ve skupině,kterou spravujete, klikněte na Další a vyberte Integrace.
 2. Klikněte na Stav Workplace.
 3. Vyberte Přidat.
Nebo se můžete prostřednictvím své oblíbené čtečky RSS přihlásit k odběru kanálu RSS stavu Workplace.
Byly tyto informace užitečné?
Nahlásit problém
Pokud se domníváte, že se na Workplace vyskytl problém, můžete na workplace.com/status zjistit, jestli stejný problém mají i další zákazníci. Na stránce Stav Workplace uvádíme jen problémy znemožňující používat základní funkce Workplace. Tyto funkce jsou uvedeny nahoře na stavové stránce.
Pokud jste správce Workplace Advanced a máte s některou z těchto funkcí problém, ale nevidíte ji na stavové stránce uvedenou, můžete odeslat požadavek na tým podpory.
Byly tyto informace užitečné?