Plány

Workplace je k dispozici v plánech Essential, Advanced a Enterprise. Zjistěte další informace o výběru správného plánu pro vaši organizaci.

Toto je přehled dvou různých tarifů Workplace. Specifické funkce dostupné pro tarify Advanced a Enterprise najdete na stránce s ceníkem Workplace.
Existují dva různé tarify Workplace. Jsou účtovány každý měsíc podle počtu aktivních lidí ve vašem Workplace.
Na stránce s cenami Workplace najdete kompletní seznam funkcí jednotlivých tarifů.
Workplace Advanced
Úkolem Workplace Advanced je propojit celou organizaci na Workplace. Obsahuje známé funkce Workplace, jako jsou Chat, Živé vysílání a Skupiny a navíc nástroje správce. Workplace Advanced stojí 4 USD za osobu na měsíc. Workplace Advanced nabízí možnost připojení zaměstnanců první linie pomocí Workplace Frontline na mobilu za 1,5 USD za osobu na měsíc.
Workplace Enterprise
Workplace Enterprise je určen pro organizace, které vzhledem ke své velikosti nebo oboru vyžadují větší ucelenost a vyšší úroveň podpory. Obsahuje všechny funkce tarifu Advanced a navíc prioritní podporu do čtyř hodin a předběžný přístup k novým funkcím. Workplace Enterprise stojí 8 USD za osobu na měsíc.
Byly tyto informace užitečné?
Workplace Advanced je určený k propojení celých organizací a stojí 4 USD za osobu na měsíc. Tento plán doporučujeme.
Workplace Enterprise je určen pro organizace, které vzhledem ke své velikosti nebo oboru vyžadují větší ucelenost. Stojí 8 USD za osobu na měsíc. Pokud chcete získat plán Enterprise, obraťte se na obchodní oddělení Workplace nebo na Workplace partnera.
Plán Workplace Frontline si můžete přidat k plánu Workplace Advanced nebo Workplace Enterprise.
Poznámka: Další informace o plánech a cenách najdete v oddílu Cena.
Byly tyto informace užitečné?
Workplace za tarif Workplace Advanced účtuje měsíční paušální poplatek 4 USD za každého aktivního uživatele.
Budou vám účtováni všichni zaměstnanci ve vaší komunitě, i když uživatel k přihlášení nepoužívá vaši firemní e-mailovou doménu.
Nezapomeňte, že měna fakturace je USD. Naše ceny nezahrnují platnou daň. Nejnovější informace o cenách najdete v oddílu ceny.
Byly tyto informace užitečné?