Plány

Workplace je k dispozici v plánech Essential, Advanced a Enterprise. Zjistěte další informace o výběru správného plánu pro vaši organizaci.

Workplace EssentialWorkplace AdvancedWorkplace Enterprise
Funkce produktůWorkplace Essential má funkce, jako je kanál vybraných příspěvků, skupiny, chat a živé vysílání. Kromě toho Workplace Essential nabízí administrativní funkce, jako je panel pro správu, integrace, lidé a správa skupin. Workplace Advanced pak kromě funkcí, jako je kanál vybraných příspěvků, skupiny, chat a živé vysílání, poskytuje funkce pro správu, jako je analytika, panel pro správu nebo integrace s poskytovateli identity.Kromě funkcí Workplace Advanced zahrnuje Workplace Enterprise dobu odezvy podpory 4 hodiny, přístup k vyhrazenému týmu Enterprise Support, prioritní řešení problémů a dřívější přístup k novým funkcím.
Moderování obsahuObsah kontrolují vaši správci komunity.Obsah kontrolují vaši správci komunity.Obsah kontrolují vaši správci komunity.
Vytvoření a odstranění účtuSprávci komunity můžou účty přímo zřizovat a odstraňovat.Správci komunity můžou účty přímo zřizovat a odstraňovat. Správci komunity můžou účty přímo zřizovat a odstraňovat.
Vlastnictví datKomunitu spravuje správce komunity. Kontrolu nad daty má daná společnost, která je zároveň jejich vlastníkem. Správce komunity může data kdykoli upravit, odstranit nebo exportovat. Komunitu spravuje správce komunity. Kontrolu nad daty má daná společnost, která je zároveň jejich vlastníkem. Správce komunity může data kdykoli upravit, odstranit nebo exportovat. Komunitu spravuje správce komunity. Kontrolu nad daty má daná společnost, která je zároveň jejich vlastníkem. Správce komunity může data kdykoli upravit, odstranit nebo exportovat.
Viditelnost příspěvkůKdyž zveřejníte obsah, uvidíte ho vy, lidé ve skupinách, ve kterých ho zveřejníte, případně lidé mimo tyto skupiny, a to v případě otevřených skupin. Data, která zveřejníte, vidí také správci komunity. Platí to i v případě, že obsah zveřejníte v tajné skupině. Když zveřejníte obsah, uvidíte ho vy, lidé ve skupinách, ve kterých ho zveřejníte, případně lidé mimo tyto skupiny, a to v případě otevřených skupin. Data, která zveřejníte, vidí také správci komunity. Platí to i v případě, že obsah zveřejníte v tajné skupině. Když zveřejníte obsah, uvidíte ho vy, lidé ve skupinách, ve kterých ho zveřejníte, případně lidé mimo tyto skupiny, a to v případě otevřených skupin. Data, která zveřejníte, vidí také správci komunity. Platí to i v případě, že obsah zveřejníte v tajné skupině.
PlatbaWorkplace Essential je bezplatná služba. Zákazníci Workplace Advanced mají k dispozici třicetidenní bezplatnou zkušební dobu. Po uplynutí bezplatného zkušebního období je Workplace Advanced zpoplatněné.Workplace Enterprise je zpoplatněné.
Počet účtů, které si můžete vytvořitBez omezení. Bez omezení.Bez omezení.
Byly tyto informace užitečné?
Workplace Essential je vhodný pro komunikaci týmů a malých společností. Jeho používání je zdarma. Workplace Essential začneme zavádět v roce 2020.
Workplace Advanced je určený k propojení celých organizací a stojí 4 USD za osobu na měsíc. Tento plán doporučujeme.
Workplace Enterprise je určen pro organizace, které vzhledem ke své velikosti nebo oboru vyžadují větší ucelenost. Stojí 8 USD za osobu na měsíc. Pokud chcete získat plán Enterprise, obraťte se na obchodní oddělení Workplace nebo na Workplace partnera.
Plán Workplace Frontline si můžete přidat k plánu Workplace Advanced nebo Workplace Enterprise.
Poznámka: Další informace o plánech a cenách najdete v oddílu Cena.
Byly tyto informace užitečné?
Workplace za tarif Workplace Advanced účtuje měsíční paušální poplatek 4 USD za každého aktivního uživatele.
Budou vám účtováni všichni zaměstnanci ve vaší komunitě, i když uživatel k přihlášení nepoužívá vaši firemní e-mailovou doménu.
Nezapomeňte, že měna fakturace je USD. Naše ceny nezahrnují platnou daň. Nejnovější informace o cenách najdete v oddílu ceny.
Byly tyto informace užitečné?
Abyste zažádali o upgrade z Workplace Standard na Workplace Advanced, musíte Workplace otevřít na vašem počítači.
Jak upgradovat účet z Workplace Standard na Workplace Advanced:
 1. V levém horním rohu Workplace pod kanálem vybraných příspěvků klikněte na Upgradovat.
 2. Do formuláře vyplňte dodatečné informace o vaší firmě.
 3. Zaškrtněte pole potvrzující, že smlouvě rozumíte.
 4. Klikněte na Pokračovat. Potom budete provedeni procesem ověření domény.
Nezapomeňte, že když přejdete na Workplace Advanced, musí komunita schválit nové smluvní podmínky. Další informace o funkcích služby Workplace Advanced.
Pokud na Workplace Advanced upgradujete poprvé, budete mít nárok na bezplatnou zkušební dobu. Pokud se zaregistrujete pro Advanced, přepnete na Standard a potom se vrátíte na Advanced, novou bezplatnou zkušební dobu už nezískáte.
Nezapomeňte, že pokud si budete chtít účet upgradovat na verzi Advanced, budete muset potvrdit vlastnictví e-mailové domény.
Byly tyto informace užitečné?
Tento článek se týká pouze správců služby Workplace Advanced.
Jak účet převést na Workplace Essential:
 1. Na počítači klikněte vlevo nahoře na profilu na Panel pro správu.
 2. Klikněte na Platby.
 3. Klikněte na Kontrolu tarifů a vyberte Přejít na Essential.
 4. Budete-li k tomu v rámci dokončení procesu vyzváni, Potvrďte změnu.
Když budete chtít, kdykoli se můžete vrátit k verzi Advanced. Stačí kliknout na tlačítko Upgradovat na verzi Advanced.
Poznámka: Pokud se vám možnost Přepnout na Essential nezobrazuje, možná se budete muset odhlásit z účtu, vymazat mezipaměť v prohlížeči a pak se znovu přihlásit.
Byly tyto informace užitečné?
Když přejdete z Workplace Advanced na Workplace Essential, nebudete už mít přístup k těmto funkcím:
Neodeslané pozvánky
 • Neodeslané pozvánky se z komunity trvale odstraní.
Jednotné přihlašovaní (SSO)
 • Pokud používáte SSO, budou všichni vaši kolegové odhlášeni a budou si muset nastavit vlastní hesla. Už se taky nebudou moci přihlásit jedním kliknutím.
Analytiky zobrazující, kdo ve vaší komunitě používá Workplace
 • Váš panel pro správu zmizí. Následkem toho neuvidíte, kteří lidé a skupiny jsou na Workplace nejaktivnější.
Individuální e-mailová podpora pro správce
 • Už nebudete moci posílat e-maily oddělení přímé podpory, když budete mít otázky, ale stále budete mít přístup do centra nápovědy.
Nástroje správce ke správě vaší komunity
 • Nebudete moci moderovat příspěvky ani spravovat vlastní data a uživatele. Už taky neuvidíte, když někdo ve vaší komunitě nahlásí nějaký příspěvek.
API pro vlastní integrace a boty
 • Nebudete moci používat boty a už nebudete mít přístup k API pro vlastní integrace.
Synchronizace s poskytovateli identity, jako je například G Suite
 • Už se nebudete moci jednoduše synchronizovat s poskytovateli identity, takže lidé nebudou automaticky přidáváni a odebíráni, když přijdou nebo odejdou z vaší firmy. Všichni dříve synchronizovaní uživatelé ve Workplace zůstanou.
Další informace o tom, které funkce jsou v jednotlivých cenových plánech dostupné, najdete na stránce o cenách.
Poznámka: Pokud už máte vlastní Workplace URL nebo máte několik ověřených e-mailových domén, nebudeme je měnit. Ale nezapomeňte, že jakmile přejdete na Workplace Essential, nebudete tyto informace moci aktualizovat ani spravovat.
Byly tyto informace užitečné?
Upgradujeme Workplace tak, aby vám a vaší komunitě na Workplace poskytoval lepší prostředí.
Protože upgradujeme na novější a lepší prostředí Workplace, bude Workplace Standard odstraněn a nahradí ho Workplace Essential. Ten nabízí nové funkce a aktualizace včetně panelu pro správu pro správce systému.

Ověření domény
Aby uživatelé mohli získat přístup z Workplace Standard na Workplace Essential, musí nejdřív provést ověření domény. Přístup k ověření domény získáte kliknutím nahoře v kanálu vybraných příspěvků na Upgradovat plán. Potom musíte vybrat správce systému, který získá roli správce údajů. Pokud nevyberte správce údajů ani správce systému, ztratíte přístup k Workplace Standard.

Výběr nového správce
Pokud nikdo ve vašem Workplace nemůže ověřit doménu, obrátíme se na vás e-mailem a pomůžeme vám s výběrem správce.
Byly tyto informace užitečné?