Aplikace

Aplikace Workplace Chat jsou k dispozici na platformách Android, iOS, počítačích s Windows a počítačích Mac. Přečtěte si další informace o stažení a aktualizaci aplikace Workplace Chat.

Workplace Chat je počítačová aplikace pro PC a Mac, která slouží k chatování s kolegy.
Aplikace Workplace chat:
 • Umožňuje přijímání upozornění přímo do aplikace.
 • Podporuje hlasové hovory a videohovory.
 • Umožňuje sdílení obrazovky.
 • Usnadňuje zobrazení nejnovějších upozornění z vašich skupin.
 • Podporuje soukromé i skupinové chaty.
Stáhnutí aplikace Workplace Chat
Z počítače si můžete Workplace Chat stáhnout zde:
Mezi podporované operační systémy patří 32bitový a 64bitový systém Windows 8 a novější a Mac OS 10.9 (Mavericks) a novější. Starší verze systému Mac OS nejsou podporované.
Poznámka: Workplace Chat nevyžaduje oprávnění správce. Pokud tuto aplikaci nezablokuje správce systému, může si ji nainstalovat každý.
Byly tyto informace užitečné?
Když je k dispozici aktualizace, automaticky se stáhne na pozadí. Když je aktualizace připravena k instalaci, zobrazí se vám v horní části aplikace zelený banner. Když na tento zelený banner kliknete, aplikace se zavře, nainstaluje se aktualizace a potom se aplikace znovu otevře. Pokud chcete aktualizace vyhledat ručně, můžete v hlavní nabídce aplikace vybrat Vyhledat aktualizace.
Byly tyto informace užitečné?
Pracujeme na vylepšení výkonu a dostupnosti aplikace Workplace Chat pro iOS a chceme zajistit, aby v telefonu zabírala méně místa.
Pokud už máte aplikaci Workplace Chat pro iOS staženou, přijde vám upozornění a automaticky přejdete na novou aplikaci.
Tato vylepšení zaberou několik měsíců, takže se může stát, že vám některé funkce budou chybět. Ale postupně se budou vracet. V rámci snahy vylepšit výkon a podpořit vaši produktivitu jsme ale některé funkce úplně odstranili a nemáme v plánu je obnovovat.
Funkce, které nebudeme obnovovat:
 • Karta Lidé
 • Karta Objevujte
 • Fotofiltry
 • Knihovna samolepek
 • Nastavení připomenutí
 • Přezdívky
 • Posílání vlastních emoji To se mi líbí
 • Reakce prostřednictvím emoji „palec dolů“
Byly tyto informace užitečné?
Upravujeme aplikaci Workplace Chat pro iOS, abychom i nadále mohli poskytovat co nejlepší a nejmodernější pracovní prostředí v rámci mobilních zařízení. Naše aplikace vám dopomůže k lepším a efektivnějším výsledkům, zatímco zabere na vašem telefonu méně místa. Představujeme také nové funkce, mimo jiné třeba tmavý režim. Aplikaci budeme rozjíždět postupně během několika měsíců.
Nové funkce
Zavádíme nové funkce, které vylepší vaši aplikaci Workplace Chat pro iOS.
Patří mezi ně:
 • Tmavý režim
Aplikaci předěláváme kompletně od základů, takže některé méně využívané funkce v ní mohou dočasně chybět. V rámci naší snahy zlepšit výkon a podpořit vaši produktivitu jsme také některé méně užívané funkce odstranili, a nemáme v plánu je obnovovat. V níže uvedeném seznamu naleznete veškeré funkce, které v aplikaci momentálně schází, a kdy je můžete očekávat zpátky, stejně jako ty, které odstraňujeme trvale:
Aktualizace: 9. listopadu 2020
Všechny chybějící funkce, které jsme slíbili představit do října, jsou obnovené. Dál sledujeme všechny názory zákazníků, které nám chodí. Posílejte nám je dál přes aplikaci, abychom mohli dál vylepšovat prostředí nové aplikace Chat pro iOS.
Teď k dispozici Bude zrušeno
Vyhledávání botů
Odeslání stálé polohy
Zobrazování webu pomocí botů
Víc označení To se mi líbí
Používání rychlých odpovědí pomocí botů
Posílání a úprava emoji, To se mi líbí a klávesnice
Používání nabídky akcí botů
Obchod se samolepkami
Vlastní odpovědi botů
Reakce palec dolů
Zobrazení ikony Nerušit v doručených zprávách
Návrhy úkonů se zprávami
Nastavení Nerušit
Nastavení přezdívek
Zobrazení všech médií sdílených v chatu
Nedávné vyhledávání
Posílání samolepek
Úprava nastavení údajů
Zmínky @here a @everyone
Automatické ukládání fotek do galerie fotoaparátu
Anket
Zobrazení nevyřízených pozvánek
Vlastní odpovědi botů
Karty lidé a objevujte
Vyhledávání zpráv
Úprava barvy skupiny
Vyhledávání v chatu
Vlastní nastavení upozornění
Nastavení stavu
Úprava fotek poslaných z knihovny fotek
Nastavení popisů skupiny
Úprava popisů skupiny
Vylepšené videohovory (včetně zvuku)
Úprava fotek nahraných z fotoaparátu
Úprava popisu a obrázku skupinového chatu
Nastavit stav
Komentář k fotce
Nastavit stav
Jak se do programu přihlásit nebo z něj odhlásit?
4. listopadu jsme začali všem zákazníkům představovat novou aplikaci Workplace Chat pro iOS. Předpokládáme, že aktualizace u všech zákazníků zabere přibližně týden.
Pokud chcete přepnout na starou verzi aplikace Workplace Chat, v panelu pro správu přejděte v oddílu Předběžný přístup pod Co je nového na příspěvek Workplace Chat pro iOS > Spravovat předběžný přístup > vyberte Nikdo. Uživatelé se nebudou moct sami vrátit ke staré verzi, ale správci systému budou muset přepnout celou instanci Workplace.
Pokud už u vás proběhla aktualizace na novou aplikaci, nemůžete přejít zpět na původní verzi.
Přejít na novou aplikaci pro iOS nebo přepnout zpět na starou verzi trvá v průměru jeden den. Jakmile bude vaše instance přepnuta, všichni uživatelé budou muset aplikaci dvakrát restartovat, aby mohli začít používat její druhou verzi. Jakmile bude dostupná plná verze, uživatelé už nebudou muset dělat nic. Dostanete upozornění, které vás informuje o tom, že obdržíte novou aplikaci Workplace Chat pro iOS.
Pokud nám chcete zaslat zpětnou vazbu, přejděte v aplikaci Workplace Chat pro iOS do nastavení a vyberte Poslat názor.
Aplikace pro Android
V tuto chvíli nemáme žádné plány přepracovávat aplikaci pro systém Android. Aplikaci pro Android neustále vylepšujeme novými funkcemi, jako jsou připravované Workplace Místnosti. Jediná funkce, která není dostupná uživatelům na systému Android, je nastavení tmavého režimu v rámci aplikace.
Byly tyto informace užitečné?
Betaverze aplikace Workplace Chat je k dispozici pro organizace zapsané do programu předběžného přístupu.
Pomocí nové počítačové aplikace Workplace Chat můžete být ve spojení s týmem. Podporuje posílání zpráv, videochaty, audiochaty a sdílení obrazovky.
Funkce
Mezi nové funkce počítačové aplikace Workplace Chat patří Tmavý režim a kompaktní zobrazení doručených zpráv. Některé funkce nemusí být v nové verzi aplikace dostupné. Mezi tyto funkce patří:
 • Ikona upozornění na příspěvek
 • Uložené zprávy, připnuté zprávy a připomenutí pro zprávy
 • Odesílání fotky z kamery v počítači
 • Úprava připnutých chatů
 • Seznam všech sdílených souborů ve vláknu konverzace
 • Filtrování příchozích zpráv (např. nepřečtené / trvale skryté)
 • Trvalé skrytí vlákna konverzace
 • Seznam zakázaných funkcí v rámci celé firmy
 • Zobrazení informací profilu uživatele (např. e-mailová adresa, oddělení)
 • Firemní instalační nástroj MSI pro strojové instalace
 • Části displeje můžou být pouze v angličtině

Jak aplikaci používat
Abyste mohli novou počítačovou aplikaci používat, musí být vaše organizace zaregistrovaná do našeho programu Předběžný přístup. Pokud chcete svou organizaci zaregistrovat, obraťte se na svůj kontakt pro Workplace.
Po registraci můžou správci svým organizacím aplikaci zpřístupnit v oddílu Novinky na Panelu pro správu. Po registraci si uživatelé můžou aplikaci stáhnout z nabídky nápovědy vlevo dole na Workplace. U uživatelů předchozí verze počítačové aplikace dojde při dalším spuštění k automatické aktualizaci na novou verzi.
Správci můžou svou firmu odebrat z našeho programu Předběžný přístup. U všech uživatelů dojde k obnovení předchozí verze aplikace.
Poznámka: Pokud něco nefunguje, jak by mělo, můžete kliknout na a potom na Nahlásit problém.
Byly tyto informace užitečné?
Pokud vám přišlo upozornění, že je nutné provést aktualizaci počítačové aplikace Workplace, je to proto, že jste správce systému Workplace a automatická aktualizace vaší verze počítačové aplikace Workplace pro systém Windows už neprobíhá.
Ve verzi 1.0.76 jsme tento problém vyřešili, ale všechny ostatní verze počítačové aplikace je potřeba aktualizovat ručně.
Aktualizaci můžete provést dvěma způsoby:
 • Ruční aktualizace aplikace: Všem dotčeným uživatelům přišlo bannerové upozornění, že si mají stáhnout novou počítačovou aplikaci. Pokud vám to uniklo, můžete si ji stáhnout tady: https://work.workplace.com/work/chat/download.
 • MSI: Pomocí MSI (Microsoft Installer Package) můžete provést aktualizaci počítačové aplikace pro své uživatele. V nové verzi můžou správci vynutit aktualizaci při příštím přihlášení uživatele. Správci Workplace si můžou stáhnout balíček Workplace Chat MSI v panelu pro správu na kartě Integrace. Nebo ho najdete tady: https://work.workplace.com/work/chat/download/msi.
Byly tyto informace užitečné?