Nastavení Workplace

Zjistěte více o možnostech základního nastavení Workplace pro svou organizaci. Až budete připraveni pozvat kolegy, navštivte naše průvodce na účtech vedoucích zaměstnanců.

Abyste co možná maximálně využili všech funkcí, které prostředí na Workplace nabízí, doporučujeme používat nejaktuálnější verzi některého z těchto prohlížečů:
Byly tyto informace užitečné?
Název a logo
Pokud vaše společnost používá Workplace a vy jste správce, můžete profil své komunity přizpůsobit na počítači na Panelu pro správu, kde vlevo vyberete Nastavení. Tady můžete:
 • Změnit název společnosti.
 • Aktualizovat logo společnosti.
 • Nastavit podmínky používání.
 • Upřesnit tarif Workplace.
 • Domény
  Pokud vaše společnost používá Workplace a vy jste správcem, můžete přidávat a ověřovat domény. Uděláte to tak, že na Panelu pro správu vyberete Nastavení a potom E-mailové domény. Přečtěte si další informace o ověřování domény.
  Skupiny
  Můžete si přidat nebo změnit úvodní fotku skupiny. Přečtěte si další informace o skupinách na Workplace.
  Byly tyto informace užitečné?
  Jak změnit logo společnosti:
  1. Vlevo nahoře na Workplace klikněte na Panel pro správu.
  2. Klikněte na Nastavení.
  3. Posuňte se na Logo společnosti a klikněte na Změnit.
  4. Vyberte si soubor.
  5. Upravte si logo a pak klikněte na Uložit.
  Byly tyto informace užitečné?
  Obrázky loga na Workplace by měly mít rozlišení minimálně 495 x 234. Tyto rozměry zajistí, aby se obrázek vešel do šablony loga.
  Obrázky větší než 495 × 234 pixelů budou zmenšeny tak, aby se do šablony loga vešly.
  Jsou podporované tyto formáty:
   PNG (s pozadím nebo bez)
   JPG
  Nezapomeňte, že animované formáty, jako je GIF, nejsou podporovány a soubory musí být uložené v režimu RGB. Pokud nahrajete logo v režimu CMYK, může mít ve srovnání s náhledem původního souboru odlišnou barvu.
  Byly tyto informace užitečné?
  Nastavení jazyka vám mohou pomoct změnit jazyky, ve kterých se vám Workplace zobrazuje.
  Jak změnit nastavení jazyka:
  V kanálu vybraných příspěvků klikněte vlevo dole na váš profilový obrázek > dále na Nastavení > a Jazyk a region.
  Tady si můžete vybrat, v jakém jazyce chcete Workplace používat, a aktualizovat předvolby překladu kanálu vybraných příspěvků. Zobrazí se následující možnosti:
  • Zobrazit Workplace v tomto jazyce: Tím změníte jazyk Workplace.
  • Jazyk, do kterého se mají příspěvky překládat: Tím změníte jazyk, do kterého se překládají komentáře a příspěvky napsané v jiném jazyce.
  • Jazyky, ze kterých vám nemáme nabízet překlady: Určíte jazyky, pro které nechcete zobrazovat možnosti překladu. Žádný komentář nebo příspěvek napsaný v těchto jazycích nebude obsahovat možnosti překladu.
  • Jazyky, které se nemají překládat automaticky: Určíte jazyky, které se nemají překládat automaticky. Žádný komentář nebo příspěvek napsaný v těchto jazycích nebude automaticky přeložen.
  • Příspěvky ve více jazycích: Díky tomu budete moct zveřejnit obsah ve více jazycích.
  Byly tyto informace užitečné?
  Pro zvýšení zabezpečení můžete v účtu Workplace povolit dvoufázové ověření a přidat systém dvoufázového ověření.
  Pokud zapnete dvoufázové ověření, známé také jako vícefázové ověřování, budete při každém přihlášení k účtu nebo aplikaci Workplace z nového zařízení požádáni o zadání speciálního bezpečnostního kódu. Jakmile bezpečnostní kód zadáte, budete moct v účtu zařízení uložit, abyste při příštím přihlášení ze stejného zařízení nemuseli celý postup opakovat.
  Jak zapnout dvoufázové ověření:
  1. Přihlaste se k Workplace.
  2. Vlevo dole na Workplace klikněte na profilový obrázek.
  3. Klikněte na Nastavení.
  4. Klikněte na Zabezpečení a přihlášení.
  5. Posuňte se dolů a v oddílu Použít dvoufázové ověření klikněte na Upravit a potom vyberte Začít. Je možné, že se zobrazí výzva, abyste heslo zadali ještě jednou.
  6. V oddílu Textová zpráva (SMS) přidejte telefonní číslo kliknutím na Přidat nové telefonní číslo. Požádáme vás o zadání telefonního čísla. Potom bude nutné zadat potvrzovací kód z SMSky a potvrdit, že jde o vaše číslo.
  Nezapomeňte, že jakmile nastavíte předvolby dvoufázového ověření, budete muset funkci aktivovat kliknutím na Povolit.
  Poznámka: Bezpečnostní kódy můžete taky vytvářet pomocí aplikací třetích stran nebo pomocí generátoru kódů v aplikaci Workplace.
  Pokud již nemáte přístup k dvoufázovému ověření nebo se nemůžete přihlásit, obraťte se na správce Workplace nebo podejte žádost o obnovení přístupu.
  Byly tyto informace užitečné?