Přidání se na Workplace

Přidejte se ke svým kolegům na Workplace a spolupracujte s nimi pomocí Skupin, Chatu, Místností, živého vysílání a dalších možností. V nové uživatelské příručce naleznete další tipy, jak váš čas strávený na Workplace co nejlépe využít.

Pokud se chcete přihlásit k účtu na Workplace:
  1. Na URL adrese Workplace zadejte svůj pracovní e-mail a klikněte na Pokračovat.
  2. Zadejte své heslo.
  3. Klikněte na Přihlásit se.
Byly tyto informace užitečné?
Pokud chcete nastavit Workplace Advanced pro vaši společnost, můžete se zaregistrovat na adrese . Počet lidí, které můžete mít v komunitě na Workplace, je neomezený.
Pokud už vaše společnost Workplace Advanced používá, můžete si účet vytvořit kliknutím na odkaz v e-mailu, který jste dostali, nebo na stránce [YourCompanyName].workplace.com (například: společnost.workplace.com).
Poznámka: Uživatelé ve firmách bez subdomén si můžou založit účty na workplace.facebook.com.
Až si účet založíte, stáhněte si aplikaci pro iPhone nebo Android, abyste k němu měli přístup ze svého zařízení.
Byly tyto informace užitečné?
Pokud chcete založit účet Workplace Essential, můžete se zaregistrovat na našem webu.
Nezapomeňte, že e-mailovou doménu, kterou používáte, nesmí mít zaregistrovanou jiná komunita na Workplace.
Workplace Essential a Workplace Advanced představují různé typy komunit na Workplace. Pokud chcete vaší společnosti založit účet Workplace Advanced, můžete se také zaregistrovat prostřednictvím našeho webu. Počet lidí, které můžete mít v kterémkoli z těchto typů komunity, je neomezený.
Ke službě Workplace Essential se můžete zaregistrovat pomocí pracovní nebo osobní e-mailové adresy. Jen účty vytvořené pomocí pracovní e-mailové adresy mohou přejít na Workplace Advanced. E-mailovou adresu v účtu Workplace Essential nelze změnit z osobní na pracovní.

Pokud jste si vytvořili účet pomocí osobní e-mailové adresy a chtěli byste účet s adresou pracovní, můžete přejít na web workplace.com a vytvořit si účet nový.
Byly tyto informace užitečné?
Tento článek se týká pouze uživatelů služeb Workplace Essential a Workplace Advanced.
Pokud jste dostali přístupový kód Workplace, můžete si otevřít nový účet Workplace.
Jak získat přístup k účtu na Workplace:
  1. Přejděte na workplace.com nebo si aplikaci Workplace nebo Workplace Chat stáhněte z obchodu iOS App Store nebo Obchod Google Play.
  2. Na přihlašovací obrazovce klikněte nebo klepněte na Vytvořit účet přes přístupový kód.
  3. Zadejte 16místný přístupový kód, který jste obdrželi.
  4. Nastavte si jedinečné uživatelské jméno a heslo. Jejich prostřednictvím se budete teď přihlašovat k Workplace. Po nastavení těchto údajů máte přístup k Workplace.

Byly tyto informace užitečné?
Ano, uživatelská jména a hesla, která si uživatelé vyberou na Workplace, jsou určená pouze pro Workplace a nedají se použít nikde jinde na Facebooku.
Byly tyto informace užitečné?
Pokud používáte veřejnou e-mailovou doménu:
  • Správci služeb Workplace Essential a Workplace Advanced vás můžou pozvat do komunity Workplace.
  • Členové skupin více společností vás můžou pozvat do svých skupin
Poznámka: Možnost přihlášení prostřednictvím veřejných e-mailových domén postupně zavádíme.
Byly tyto informace užitečné?
Řešení potíží
Účet na Workplace můžete vytvořit jen prostřednictvím e-mailové domény patřící konkrétnímu člověku. Nezapomeňte, že danou e-mailovou doménu nesmí používat jiná komunita na Workplace.
Workplace si nemůžete zaregistrovat prostřednictvím veřejných e-mailových domén, třeba gmail.com a yahoo.com atd. Workplace si nemůžete zaregistrovat ani prostřednictvím obecných e-mailových adres, třeba info@, admin@, sales@ atd.
Byly tyto informace užitečné?
Tento článek se týká jenom uživatelů služby Workplace Advanced.
Když se vám zobrazí chybová zpráva, že je doména zabraná, může to znamenat, že doménu, kterou navrhujete, už používá jiná firma, nebo že se snažíte přidat veřejnou doménu. Pokud máte za to, že se jedná o chybu a můžete dokázat, že jste majiteli domény, kontaktujte náš tým podpory a požádejte o pomoc.
Poznámka: E-mailovou doménu můžete zařadit na seznam povolených v panelu pro správu. Zařadit e-mailovou doménu na seznam povolených můžou jen správci společnosti.
Byly tyto informace užitečné?