Přidání se na Workplace

Přidejte se ke svým kolegům na Workplace a spolupracujte s nimi pomocí Skupin, Chatu, Místností, živého vysílání a dalších možností. V nové uživatelské příručce naleznete další tipy, jak váš čas strávený na Workplace co nejlépe využít.

Pokud se chcete přihlásit k účtu na Workplace:
  1. Na URL adrese Workplace zadejte svůj pracovní e-mail a klikněte na Pokračovat.
  2. Zadejte své heslo.
  3. Klikněte na Přihlásit se.
Byly tyto informace užitečné?
Pokud chcete nastavit Workplace Advanced pro vaši společnost, můžete se zaregistrovat na adrese . Počet lidí, které můžete mít v komunitě na Workplace, je neomezený.
Pokud už vaše společnost Workplace Advanced používá, můžete si účet vytvořit kliknutím na odkaz v e-mailu, který jste dostali, nebo na stránce [YourCompanyName].workplace.com (například: společnost.workplace.com).
Poznámka: Uživatelé ve firmách bez subdomén si můžou založit účty na workplace.facebook.com.
Až si účet založíte, stáhněte si aplikaci pro iPhone nebo Android, abyste k němu měli přístup ze svého zařízení.
Byly tyto informace užitečné?
Pokud jste dostali přístupový kód Workplace, můžete si okamžitě otevřít nový účet Workplace.
Jak získat přístup k účtu na Workplace:
  1. Přejděte na work.workplace.com/work/accesscode nebo si aplikaci Workplace nebo Workplace Chat stáhněte z obchodu iOS App Store nebo Obchodu Google Play.
  2. Na přihlašovací obrazovce klikněte nebo klepněte na Vytvořit účet přes přístupový kód.
  3. Zadejte 16místný přístupový kód, který jste obdrželi.
  4. Nastavte si jedinečné uživatelské jméno a heslo. Jejich prostřednictvím se budete teď přihlašovat k Workplace. Po nastavení těchto údajů máte přístup k Workplace.

Byly tyto informace užitečné?
Ano, uživatelská jména a hesla, která si uživatelé vyberou na Workplace, jsou určená pouze pro Workplace a nedají se použít nikde jinde na Facebooku.
Byly tyto informace užitečné?
Pokud používáte veřejnou e-mailovou doménu:
  • Správci Workplace vás můžou pozvat do komunity Workplace.
  • Členové skupin více společností vás můžou pozvat do svých skupin
Poznámka: Možnost přihlášení prostřednictvím veřejných e-mailových domén postupně zavádíme.
Byly tyto informace užitečné?
Řešení potíží
Účet na Workplace můžete vytvořit jen prostřednictvím e-mailové domény patřící konkrétnímu člověku. Nezapomeňte, že danou e-mailovou doménu nesmí používat jiná komunita na Workplace.
Workplace si nemůžete zaregistrovat prostřednictvím veřejných e-mailových domén, třeba gmail.com a yahoo.com atd. Workplace si nemůžete zaregistrovat ani prostřednictvím obecných e-mailových adres, třeba info@, admin@, sales@ atd.
Byly tyto informace užitečné?
Když se vám zobrazí chybová zpráva, že je doména zabraná, může to znamenat, že doménu, kterou navrhujete, už používá jiná firma, nebo že se snažíte přidat veřejnou doménu. Pokud máte za to, že se jedná o chybu a můžete dokázat, že jste majiteli domény, kontaktujte náš tým podpory a požádejte o pomoc.
Poznámka: E-mailovou doménu můžete zařadit na seznam povolených v panelu pro správu. Zařadit e-mailovou doménu na seznam povolených můžou jen správci společnosti.
Byly tyto informace užitečné?